501 648 545
Zawsze najlepsza oferta

O mnie

Jerzy Krok

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej


Od 2003 roku broker leasingowy


Od 2000 do 2002 roku kierował oddziałem ORIX Polska S.A. w Rzeszowie. Zajmował się pozyskiwaniem klientów, analizą wniosków leasingowych, zawieraniem umów leasingowych, rozbudową sieci sprzedaży. Pozyskał i pogłębił kontakty biznesowe z małymi i średnimi firmami z terenu województwa podkarpackiego. Prowadzone przez niego Przedstawicielstwo w 2002 roku w rankingu Przedstawicieli ORIX w Polsce zajęło czwarte miejsce.


Od 1994 do 1999 kierował przedstawicielstwem a potem oddziałem Europejskiego Funduszu Leasingowego. Zorganizował oddział, pozyskał współpracowników - agentów, pośredników, zajmował się szkoleniem pracowników. Pozyskiwał klientów.

Co skłoniło mnie do świadczenie usług brokera?


Rozwijający się rynek usług leasingowych, wprowadzanie nowych produktów, bogactwo i zmienność ofert wymaga sporej wiedzy aby dokonać właściwego wyboru. Broker działa w interesie klienta a nie konkretnej firmy leasingowej. Dzięki współpracy z brokerem warunki umowy leasingowej stają się korzystniejsze dla klienta, zwykle jest to najlepsza oferta !

Niesamowitą satysfakcję dają kontakty z klientami, wspólne poszukiwania optymalnych rozwiązań, cieszenie się sukcesami i obserwowanie ich rozwoju.


Klienci korzystający z leasingu, inwestują, są pełni wiary w swe nowe przedsięwzięcia, życiowego optymizmu i dlatego kontakt z klientem cenię sobie najwyżej.

Zapisz się do newslettera

Bądź z nami na bieżąco ! Twój adres pozostanie tylko u nas.